System Blitz

blitz2System Blitz jest idealny do instalacji zakładanych w samochodach z elektronicznym wtryskiem paliwa odpowiadających normom Euro 1 i Euro 2. Mieści się w solidnej i hermetycznej obudowie. Przełącznik do tego systemu jest sprzedawany osobno, można go założyć bezpośrednio do wnęki w tablicy rozdzielczej samochodu.

 

 

 

blitz2

 

System Blitz posiada emulacje sondy Lambda, sterowania pamięcią, przełączania, itp. Praca wtryskiwaczy jest natomiast sterowana osobno. System Blitz jest przeznaczony do samochodów posiadających sondę lambda pracującą w zakresie 0-1V lub 0-5V oraz z czujnikiem poziomu typu rezystancyjnego R lub czujnikiem Hall H. Siłownik przepływu gazu jest typu tradycyjnego typu S do samochodów do 1600 cm3 oraz typu L do samochodów o większej pojemności silnika. Okablowanie 24 stykowe do połączeń elektrycznych sprzedawane jest osobno, dostępne są bowiem 4 rożne typy.

Celem prawidłowego montażu zaleca się uważne zapoznanie z odpowiednim podręcznikiem. Zgodnie z homologacja można zastosować każdy typ reduktora elektrycznie sterowanego BRC.