ALBA32

alba

Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych, wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny.

Jest tańszą alternatywą bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na polskim rynku systemu SQ 24.11. Jest rozwiązaniem łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów BRC z atrakcyjną ceną odpowiadającą polskim realiom.

Alba jest najnowszym systemem wtrysku gazu BRC przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych, wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny. Jest tańszą alternatywą bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na polskim rynku systemu SQ 24.11. Jest rozwiązaniem łączącym w sobie wysoką jakość włoskich komponentów BRC z atrakcyjną ceną odpowiadającą polskim realiom.

W skład systemu wchodzi: sterownik gazowy ALBA, reduktor Genius wyposażony w czujnik wody, listwa wtryskowa Alba wraz czujnikiem ciśnienia gazu, elektrozawór gazowy ET 98, wiązka elektryczna, przełącznik micro oraz filtr fazy lotnej. Za prawidłową pracę systemu odpowiada nowoczesny technologicznie sterownik gazowy ALBA z 16-bit mikroprocesorem 32 MHz, który zbiera sygnały z poszczególnych czujników, przetwarza e, a następnie precyzyjnie steruje elementami wykonawczymi systemu. Dzięki temu mieszanka dostająca się do cylindrów ma odpowiedni skład chemiczny, dostosowany do aktualnego zapotrzebowania silnika samochodu. Sterownik jest wyposażony m.in. w funkcje:

W systemie zastosowano nową listwę wtryskową Alba, która w powiązaniu z odpowiednią wielkością dysz i reduktorem Genius jest w stanie obsłużyć samochód o mocy do 160 kW (217 kM).

DWULETNIA GWARANCJA BEZ LIMITU KILOMETRÓW !!
Wszystkie typy samochodowych instalacji gazowych marki BRC objęte są 2 letnią gwarancją.
W odróżnieniu od większości innych systemów dostępnych na rynku nie posiadają limitu przejechanych kilometrów, który mógłby skrócić okres gwarancyjny.