SQ 32

sq32

SEQUENT 32 OBD jest najnowocześniejszym systemem sekwencyjnego wtrysku gazu w fazie lotnej przeznaczonym do samochodów 3- i 4-cylindrowych wyposażonych w sekwencyjny wtrysk benzyny.

Jest on rozwinięciem bardzo dobrze znanego i sprawdzonego na rynku systemu SEQUENT 24.11 oraz SEQUENT 32 poprzez rozbudowanie możliwości technicznych jednostki sterującej, zachowując tym samym spójne komponenty oraz prosty montaż i programowanie.

Głównym elementem systemu SEQUENT 32 OBD, a zarazem innowacją w systemie, jest centrala gazowa SQ 32 OBD z wbudowanym microprocesorem 16bit 64MHz. Centrala ta posiada opcję podpięcia pod OBD, dzięki czemu możemy uzyskać odczyt parametrów korekcji mieszanki długoterminowej („Slow fuel trim”) oraz krótkoterminowej („Fast fuel trim”). Podpięcie pod OBD daje nam możliwość precyzyjnego dostrojenia instalacji LPG bez konieczności stosowania dodatkowych testerów diagnostycznych. Dzięki szybszemu microprocesorowi współpraca z centralą benzynową jest jeszcze lepsza, a tym samym zwiększają się możliwości programowania systemu.

System jest konfigurowany za pomocą programu BRC Calibration Tool. W SQ 32 OBD mamy pełne sekwencyjne przełączanie wtryskiwaczy gazowych. Centrala gazowa została wyposażona w następujące funkcje:

Dodatkową opcją w systemie jest możliwość awaryjnego uruchomienia silnika na LPG w sytuacji awarii układu benzynowego – ilość uruchomień została ograniczona do 5 razy.

Podobnie jak we wcześniejszych systemach typu SEQUENT zastosowano sprawdzone elementy takie jak:
Reduktor Genius MB lub Genius MAX wyposażony w czujnik temperatury wody, listwę RAIL z wtryskiwaczami nowego typu, cechującymi się bardzo dużą dokładnością oraz szybkością podczas wtryskiwania gazu wraz z czujnikiem ciśnienia i temperatury gazu, która jest mierzona w czasie rzeczywistym. System może być montowany do samochodów z normą emisji spalin EURO V oraz EURO VI. Dzięki doskonałej integracji systemu brak jest różnic pomiędzy jazdą na gazie a jazdą na benzynie. Dodatkowo mamy pełną kontrole nad emisją zanieczyszczeń.

DWULETNIA GWARANCJA BEZ LIMITU KILOMETRÓW !!
Wszystkie typy samochodowych instalacji gazowych marki BRC objęte są 2 letnią gwarancją.
W odróżnieniu od większości innych systemów dostępnych na rynku nie posiadają limitu przejechanych kilometrów, który mógłby skrócić okres gwarancyjny.